fbpx
Nazwa użytkownika*
Hasło*

Utwórz konto

Konto utworzone!

Pola oznaczone (*) są wymagane.
Imię i nazwisko*
Nazwa użytkownika*
E-mail*
Hasło*
Potwierdź hasło*
Ochrona przed spamem*
Twój koszyk zakupowy jest pusty.
Akcesoria, dysze, części zamienne, wyposażenie do wanien, jacuzzi, spa bali ogrodowej, kabiny pa

W ofercie dostępny jest bogaty wybór części zamiennych do kabin prysznicowych, wanien i nie tylko. Oferujemy sprawdzone i solidne części polskich i europejskich producentów. Posiadamy akcesoria do wanien akrylowych, dysze, dmuchawy powietrza, pompy wody i części zamienne do wannien z hydromasażem, a także do bali, jacuzzi ogrodowych. Nasza oferta obejmuje również sterowniki, panele sterowania, zawory, głowice, rolki do kabin, syfony do wanien w kolorze chromowanym oraz czarnym.

Akcesoria, części zamienne, wyposażenie do wanien, jacuzzi, spa bali ogrodowej

Pokaż na stronie:
Sortuj według:

Rolka rolki kółko do kabiny prysznicowej kabin

Najlepsza, najsolidniejsza rolka do kabiny prysznicowej, nastawna z łożyskiem na mimośrodzie, wewnętrznie wzmacniana. Wykonana ze stali odpornej na korozję i rdzewienie, mosiądzu i kauczuku.

8,00 zł

Rolki do kabiny prysznicowej kabin komplet 8 szt

Solidne rolki kółka do kabiny prysznicowej, nastawne (zakres regulacji wysokości +/- 10 mm względem profilu), z łożyskiem na mimośrodzie. Wykonane z tworzywa sztucznego, mosiądzu i kauczuku.

24,00 zł

Dysza powietrza mosiężna do wanny z hydromasażem

Masz dość ciągłego wymieniania popękanych dysz powietrza w wannie z hydromasażem? Oferujemy w sprzedaży dysze wykonane w 100% z mosiądzu. Zainwestuj raz a ponowne rozbieranie wanny będziesz miał z głowy na zawsze. Widoczna część dyszy także jest wykonana z mosiądzu i pokryta grubą warstwą chromu. Nie jest to plastikowy kapselek! Dzięki takiemu rozwiązaniu dysze zawsze będą błyszczeć i wyglądać jak nowe.

26,00 zł

Przyłącze kątowe JM-LK075 okrągłe z rozetą

Przyłącze kątowe z rozetą do węża prysznicowego ESSENTE nr art. JM-LK075, wykonane z wysokiej jakości mosiądzu, wykończenie chrom (lustrzany połysk). Gwarancja 3 lata w systemie "door to door". Specyfikacja techniczna niżej.

40,00 zł

Przyłącze kątowe JM-LK078 kwadratowe

Przyłącze kątowe do podłączenia węża prysznicowego ESSENTE nr art. JM-LK078, wykonane z wysokiej jakości mosiądzu, wykończenie chrom (lustrzany połysk). Gwarancja 3 lata w systemie "door to door". Pełna specyfikacja techniczna niżej.

40,99 zł

Podwójny dozownik do mydła w płynie do kabin prysznicowych

Ten typ dozowników może być również bezproblemowo montowany na ścianie (w zestawie znajdują się wszystkie niezbędne elementy do montażu naściennego). Towar jest nowy, nieużywany, zapakowany fabrycznie. Wszystkie zdjęcia pokazane w ofercie zostały wykonane przez nas, dokładnie opisują wygląd produktu.

45,00 zł  39,99 zł

Głowica ceramiczna zawór mieszający do baterii prysznicowej kabina DC309

Zawór, głowica ceramiczna mieszająca 3-funkcyjna bez zamykania dopływu wody (wyłącznie tryb przełączania wypływu źródła wody np. na: słuchawkę, deszczownicę, dysze masujące) stosowana w bateriach kabin prysznicowych z hydromasażem / parowych z sauną lub w bateriach paneli i kolumn natryskowych / prysznicowych.

49,00 zł

Głowica ceramiczna zawór mieszający do baterii prysznicowej kabina DC505

Zawór, głowica ceramiczna mieszająca 4-funkcyjna fi 35 mm / l 62 mm bez zamykania dopływu wody (wyłącznie tryb przełączania źródła wody np. na: słuchawkę, masażer, deszczownicę, dysze masujące) stosowana w bateriach kabin prysznicowych z hydromasażem / parowych z sauną lub w bateriach paneli i kolumn natryskowych / prysznicowych.

49,00 zł

Przyłącze kątowe JM-LK083 okągłe z uchwytem na rączkę

Przyłącze kątowe z uchwytem na słuchawkę prysznicową, rączkę natrysku z możliwością podłączenia węża prysznicowego ESSENTE nr art. JM-LK083, wykonane z wysokiej jakości mosiądzu, wykończenie chrom (lustrzany połysk).

50,00 zł

Przyłącze kątowe JM-LK082 kwadratowe z uchwytem na rączkę

Przyłącze kątowe z uchwytem na słuchawkę prysznicową, rączkę natrysku z możliwością podłączenia węża prysznicowego ESSENTE nr art. JM-LK082, wykonane z wysokiej jakości mosiądzu, wykończenie chrom (lustrzany połysk).

50,00 zł

Rolka rolki do kabiny prysznicowej kabin komplet 8 szt

Najlepsze, najsolidniejsze rolki do kabiny prysznicowej, nastawne z łożyskiem na mimośrodzie, wewnętrznie wzmacniane. Wykonane ze stali odpornej na korozję i rdzewienie, mosiądzu i kauczuku.

56,00 zł

Głowica ceramiczna zawór mieszający do baterii prysznicowej kabina KL8701/8825

Zawór, głowica ceramiczna mieszająca 4-funkcyjna fi 35 mm / l 95 mm bez zamykania dopływu wody (wyłącznie tryb przełączania źródła wody np. na: słuchawkę, masażer, deszczownicę, dysze masujące) stosowana w bateriach kabin prysznicowych z hydromasażem / parowych z sauną lub w bateriach paneli i kolumn natryskowych / prysznicowych.

59,00 zł

Głowica ceramiczna zawór mieszający do baterii prysznicowej kabina KL8913

Zawór, głowica ceramiczna mieszająca 4-funkcyjna fi 38,4 mm / l 95 mm z funkcją zamykania wypływu wody (tryb przełączania źródła wody np. na: słuchawkę, masażer, deszczownicę, dysze masujące plus zamknięcie wylotu wody, tzw. STOP) stosowana w bateriach termostatycznych kabin prysznicowych z hydromasażem / parowych z sauną lub w bateriach paneli i kolumn natryskowych / prysznicowych.

59,00 zł

Regulowana półka szklana do kabiny prysznicowej

Wysokiej jakości półka łazienkowa na przybory kąpielowe i kosmetyki. Wykonana ze szkła hartowanego o grubości 8 mm, pozostałe elementy mosiężne, chromowane. Półka może być montowana na ściance w kabinie prysznicowej lub bezpośrednio do ściany, pod lustrem, nad wanną, nad umywalką.

59,00 zł

Głowica progresywna do baterii prysznicowej DC-ZW-505-1 F35/L62

Zawór, głowica ceramiczna typu progresywnego stosowana z bateriach prysznicowych do regulacji temperatury i siły wylotu wody. Głowice progresywne działają w ten sposób, iż obrót od ustawień początkowych (zimna woda) powoduje stopniową zmianę temperatury wody do jej najwyższej wartości (czyli najcieplejszej wody). Kąt obroty głowicy wynosi ok, 115°.

59,00 zł

Zawór głowica ceramiczna mieszająca do baterii wannowej 32/L95 mm

Zawór, głowica ceramiczna mieszająca 2-funkcyjna (przełączanie źródła wylewu wody na słuchawkę prysznicową / wylewkę (kran), bez funkcji zamykania dopływu wody) stosowany w bateriach nawannowych (np. do wanny lub wanien z hydromasażem). Towar nowy, nieużywany, dostępny od ręki, kod SKU: KL-ZW-9208-02. Pełna specyfikacja techniczna niżej.

69,00 zł

Syfon automatyczny z chromowanym pokrętłem i korkiem 650 mm

Syfon automatyczny, zestaw odpływowo-przelewowy do wanny i głębokiego brodzika z pokrętłem i korkiem umożliwiającym zamknięcie i otwarcie odpływu.

79,00 zł

Syfon automatyczny z pokrętłem i korkiem czarny

Syfon automatyczny w kolorze czarnym, zestaw odpływowo-przelewowy do wanny i głębokiego brodzika z pokrętłem i korkiem umożliwiającym zamknięcie i otwarcie odpływu.

79,00 zł

Syfon automatyczny z chromowanym pokrętłem i korkiem 1000 mm

Syfon automatyczny, zestaw odpływowo-przelewowy do wanny i głębokiego brodzika z pokrętłem i korkiem umożliwiającym zamknięcie i otwarcie odpływu.

79,00 zł

Grzałka do generatora pary TR027N - 2.8 kW

Problem z generatorem pary w Twojej kabinie prysznicowej? W większości przypadków wskutek zakamienienia grzałki generator pary przestaje prawidłowo pracować (np. zamiast pary wydobywa się z niego woda).

95,00 zł

Odwiedź nasze biuro

hidePrzędzalniana 6F, 15-688 Białystok

hide085 733 52 12, tel.kom. 602 777 927

hidebiuro@essente.pl

Godziny pracy

hidepon. - piąt. ---------- 9:00 - 17:00

hidesob. - niedz. - biuro nieczynne      

hidesob. - kontakt telefoniczny 9:00-15:00

Media Społecznościowe

Odwiedź i śledź nas na:

Newsletter

Zapisz się, aby otrzymywać informacje o nowościach, promocjach i wyprzedażach.