fbpx
Nazwa użytkownika*
Hasło*

Utwórz konto

Konto utworzone!

Pola oznaczone (*) są wymagane.
Imię i nazwisko*
Nazwa użytkownika*
E-mail*
Hasło*
Potwierdź hasło*
Ochrona przed spamem*
Twój koszyk zakupowy jest pusty.

Słownik łazienkowy | ESSENTE

Słownik łazienkowy | ESSENTE

A

AKRYL- trwały i elastyczny materiał wykorzystywany do produkcji wanien ESSENTE. Dzięki jego wspaniałym właściwościom jest w 100% naprawialnym tworzywem.

AROMOTERAPIA- dozowanie aromatycznych olejków eterycznych podczas kąpieli.

AMORTYZATORY ANTYWIBRACYJNE- gumowe amortyzatory dzięki którym podczas hydromasażu nie odczuwamy wibracji związanych z działaniem pompy.

AUTOMATYCZNE OSUSZANIE- dodatkowa opcja do wanny z systemem hydromasażu. To rozwiązanie ma na celu wydmuchnięcie zalegającej wody z obiegu w systemie ESSENTE.

B

BATERIA WANNOWA- rodzaj baterii wodociągowej służący do zasilania wanny w bieżącą wodę. Baterie możemy podzielić na sztorcowe-wysokie, czyli baterie wolnostojące montowane do podłogi tuż obok wanny wolnostojącej i baterie sztorcowe nawannowe montowane na rancie wanny lub na specjalnie wykonanej półce.

C

CLICK-CLACK (klik-klak) – korek do wanny. Po naciśnięciu gumowa uszczelka zostaje zassana i możemy napełnić wannę wodą. Ten system rozwiązuje problem uwierającego, zamontowanego pokrętła

CHROMOTERAPIA (koloroterapia) - metoda relaksacyjna i lecznicza realizowana jest przez 2 punkty świetlne z diodami LED, pozwalającymi na wybór 8 kolorów: białego, czerwonego, pomarańczowego, żółtego, zielonego, niebieskiego, indygo i fioletowego .

D

DYSZA- nowocześnie wykończona rura o zmiennym przekroju. Dysze sterują kierunkiem wypływu wody i powietrza do wanny.

DEZYNFEKCJA PÓŁAUTOMATYCZNA- wykonywana jest w wannie wypełnionej wodą. Polega ona na dozowaniu płynu dezynfekującego do wody i uruchomieniu dostępnych systemów hydromasażu, a następnie na opróżnieniu wanny i przepłukaniu systemu czystą wodą

H

HYDROMASAŻ (jacuzzi) – urządzenie wykorzystujące wodę oraz powietrze do masażu ciała. O zaletach i leczniczych właściwościach hydromasażu możesz przeczytać na naszym blogu.

L

LED- diody elektroluminescencyjne wykorzystywane do światłoterapii.

N

NÓŻKI- regulowane pokrętła znajdujące się pod wanną służące do równego wypoziomowania wanny.

O

OBUDOWA-każda wanna przyścienna może zostać zabudowana według uznania, ale można zamiast tej opcji dokupić do niej wysokiej jakości, nowoczesną, akrylową obudowę ESSENTE.

P

PANEL STEROWANIA- niewielki, płaski, wodoodporny pilot zamocowany na wannie. Służy do sterowania funkcjami systemów hydromasażu. Panelu jest także przystosowany dla osób niewidomych.

PARAWAN- to dwu- lub trzy-skrzydłowa konstrukcja montowana do ściany nad krawędzią wanny. Jest to idealne rozwiązanie dla osób które mają ograniczoną przestrzeń w łazience, a chciały by mieć wannę i kabinę prysznicową. Parawan nawannowy chroni podłogę przed zachlapaniem podczas używania zestawu natryskowego.

POMPA HOESCH (wodna lub powietrzna) - najwyższej jakości, niezawodne urządzenie produkowane w Niemczech. Służy do pompowania i dozowania powietrza bądź wody przez dysze w wannie ESSENTE z systemem hydromasażu.

PRZELEW- nowocześnie wykończony otwór w wannie zabezpieczający przed przypadkowym przelaniem wanny i zalaniem łazienki.

R

RURY NIBCO-Systemy instalacji PVC-C i PVC-U. Posiadają atesty higieniczne PZH (czyli mogą być stosowane do wody pitnej) oraz odpowiednie aprobaty techniczne wydane przez ITB, a jakość systemu gwarantuje program ciągłej kontroli potwierdzony certyfikatem jakości ISO 9001:2015.

S

SZKŁO HARTOWANE- to bezpieczne szkło,

SYSTEM TURBO- dodatkowe dopowietrzanie dysz wodnych w trakcie hydromasażu oraz osuszanie orurowania i dysz po kąpieli. Ten system może być zamontowany do wersji hydromasażu Standard, Advanced oraz Twin power. Szczegółowe porównanie wersji znajdziesz w tabelce pod każdą wanną z hydromasażem.

SYFON- orurowanie odprowadzające wodę z wanny z korkiem.

T

TERMOSTAT- kompletne urządzenie utrzymujące stałą temperaturę zawierające układ sterowania

W

WALK-IN – nowoczesna ścianka prysznicowa ze szkła hartowanego. Idealnie sprawdza się w średnich oraz dużych łazienkach. Do jej montażu potrzebujemy mieć wcześniej zamontowany odpływ liniowy.

Z

ZAWÓR- urządzenie do zamykania otworów, wylotów oraz do regulowania przepływu wody przez przewody.

Odwiedź nasze biuro

hidePrzędzalniana 6F, 15-688 Białystok

hide085 733 52 12, tel.kom. 602 777 927

hidebiuro@essente.pl

Godziny pracy

hidepon. - piąt. ---------- 9:00 - 17:00

hidesob. - niedz. - biuro nieczynne      

hidesob. - kontakt telefoniczny 9:00-15:00

Media Społecznościowe

Odwiedź i śledź nas na:

Newsletter

Zapisz się, aby otrzymywać informacje o nowościach, promocjach i wyprzedażach.