Nazwa użytkownika*
Hasło*
Twój koszyk zakupowy jest pusty.

Akcesoria do kabin prysznicowych z sauną, generatory pary, moduły sterujące, dysze, rolki

Akcesoria do kabin parowych z sauną generatory pary moduły sterowniki

W ofercie dostępne są części zamienne do kabin prysznicowych oraz kabin parowych z hydromasażem. Posiadamy podzespoły do kabin z sauną produkowanych od 2005 roku do dziś. Uniwersalne komplety elektorniki do sterownia kabiną z sauną parową z dotykowymi panelami sterowania i niezawodnymi generatorami pary pozwolą naprawić starszy model kabiny lub zbudować samodzielnie pomieszczenie wyposażone w kąpiel z hydromasażem i parą. Szukasz konkretnej części? Skontaktuj się z nami. 

Pokaż na stronie:
Sortuj:

Rolka rolki kółko do kabiny prysznicowej kabin

Najlepsza, najsolidniejsza rolka do kabiny prysznicowej, nastawna z łożyskiem na mimośrodzie, wewnętrznie wzmacniana. Wykonana ze stali odpornej na korozję i rdzewienie, mosiądzu i kauczuku.

8,00 zł

Końcówka wylotu pary z sauny parownika dysza generatora

Biała dysza nakręcana na rurę transportującą parę z generatora pary do kabiny parowej z sauną. Końcówka generatora wyposażona w pojemnik, który można uzupełnić wkładem zapachowym.

18,00 zł

Wentylator wiatraczek kwadratowy do kabiny parowej z sauną

Wentylator przeznaczony do montażu w kabinie parowej z hydromasażem. Wiatrak o wymiarach 9x9 cm z przewodem o długości ponad 140 cm. Wiatrak w kolorze czarnym z siedmioma łopatkami.

24,00 zł

Rolka rolki do kabiny prysznicowej kabin komplet 8 szt

Najlepsze, najsolidniejsze rolki do kabiny prysznicowej, nastawne z łożyskiem na mimośrodzie, wewnętrznie wzmacniane. Wykonane ze stali odpornej na korozję i rdzewienie, mosiądzu i kauczuku.

56,00 zł

Półka szklana do kabiny prysznicowej 32x9 cm

Wysokiej jakości półka łazienkowa na przybory kąpielowe i kosmetyki. Wykonana ze szkła hartowanego o grubości 8 mm, pozostałe elementy mosiężne, chromowane. Półka może być montowana na ściance w kabinie prysznicowej lub bezpośrednio do ściany, pod lustrem, nad wanną, nad umywalką.

59,00 zł

Grzałka do generatora pary TR027N - 2.8 kW

Problem z generatorem pary w Twojej kabinie prysznicowej? W większości przypadków wskutek zakamienienia grzałki generator pary przestaje prawidłowo pracować (np. zamiast pary wydobywa się z niego woda).

95,00 zł

Grzałka do generatora pary - 2.8 kW

Problem z generatorem pary w Twojej kabinie prysznicowej? W większości przypadków wskutek zakamienienia grzałki generator pary przestaje prawidłowo pracować (np. zamiast pary wydobywa się z niego woda).

95,00 zł

Sauna parowa zestaw z generatorem pary 3kW

Profesjonalny zestaw sauny parowej z generatorem pary 3kW przeznaczony do montażu w przygotowanym pomieszczeniu lub jako zestaw części serwisowych do naprawy lub unowocześnienia kabiny prysznicowej z hydromasażem.

1 500,00 zł

Odwiedź nasze biuro

hideBiałostocka 108, 16-010 Wasilków

hide085 733 52 12  hide602 777 927

hidebiuro@essente.pl

Godziny pracy

hidepon. - piąt. ---------- 08:00 - 16:00

hidesob. - niedz. - biuro nieczynne      

hidesob. - kontakt telefoniczny 9:00-15:00

Media Społecznościowe

Odwiedź i śledź nas na:

Newsletter

Zapisz się, aby otrzymywać informacje o nowościach, promocjach i wyprzedażach.