Nazwa użytkownika*
Hasło*
Twój koszyk zakupowy jest pusty.

Historia

ESSENTE - polskie wanny z hydromasażem i wanny łazienkoweNaszą działalność rozpoczeliśmy w 2007 roku i od tego czasu funkcjonujemy z powodzeniem i licznymi sukcesami na rynku wyposażenia łazienek. Dla nas łazienka to coś znacznie więcej niż produkty, to wizja stylu życia, to nieustanna chęć doskonalenia, wyznaczania nowych trendów i inspiracji. W 2008 roku zadebiutowaliśmy na polskim rynku z własną marką produktów wyposażenia łazienek -  ESSENTE, której jesteśmy producentem. Nasze produkty szybko zyskały zaufanie wśród konsumentów, dzięki swojej innowacyjności oraz wysokiej jakości. Początkowo nasza oferta obejmowała wyłącznie wanny z hydromasażem oraz kabiny parowo - masażowe. Stopniowo rozszerzaliśmy naszą ofertę o kolejne linie produktów - w 2011 wprowadziliśmy do sprzedaży panele prysznicowe, rok później deszczownice i ramiona natryskowe. W 2016 roku uzupełniliśmy nasze portfolio o wanny akrylowe, nową serię wanien z hydromasażem ExclusiveLinekabiny i drzwi prysznicowe oraz brodziki kąpielowe, równocześnie przenosząc większość produkcji do zakładów zlokalizowanych na terenie Polski.

Marka ESSENTE

ESSENTE - inspiracja w łazience!Rynek łazienek zmienia się nieustannie, pojawiają się nowe technologie, które umożliwiają jego dynamiczny rozwój. Dzisiejszy konsument przyzwyczaja się do wysokich standardów, jego oczekiwania zmieniają się wraz z rozwojem cywilizacyjnym. Marka ESSENTE stale stara się sprostać wymaganiom rynku i podążać za jego nieustannym rozwojem. Cały czas ulepszamy nasze produkty, rozwijamy naszą ofertę, wychodząc na przeciw oczekiwaniom oraz wymaganiom Klientów.

Marka ESSENTE to synonim nowoczesności, nieprzeciętnego designu oraz jakości produktów, cenionych i chętnie wybieranych przez Klientów z całej Polski oraz zagranicy. Dewizą przyświecającą produktom z logo ESSENTE jest innowacyjność oraz ich wysoka jakość. Dzięki temu w krótkim czasie staliśmy się dynamicznie rozwijającą firmą, która ma do zaoferowania Klientom inny, ciekawy pomysł na łazienkę.

Od początku naszej działalności postawiliśmy na zorientowanie na potrzeby Klienta, kreowanie produktów odpowiadających ich różnym oczekiwaniom i gustom to nasza pasja i misja. W ciągu wielu lat naszej działalności wypracowaliśmy określone standardy działania, które pozwoliły zapewnić naszym Klientom satysfakcję z udanego zakupu naszych produktów. Dzięki działaniom podejmowanym w zakresie norm produkcji i kontroli jakości, zaawansowaniu technologicznemu oraz wykorzystywaniu najlepszych podzespołów możemy śmiało stanąć naprzeciw oczekiwaniom konsumentów. Staramy się, aby nasza oferta była "świeża" oraz oryginalna, nieustannie szukamy nowych rozwiązań, które pozwolą ją urozmaicić.

Szeroki wachlarz naszego asortymentu obejmuje obecnie klikaset produktów z kategorii wanny z hydromasażem, kabiny z hydromasażem i kabiny parowe, klasyczne wanny i brodziki akrylowe, wanny wolnostojące, kabiny i drzwi prysznicowe, parawany wannowe oraz ścianki walk-in.

Wanny z hydromasażem ...

Czas na odpoczynek i relaksu? Zobacz wanny z hydromasażem z serii ExclusiveLine!

Domowe Spa ...

Seria SuperLine - kabiny parowe z sauną dla najbardziej wymagających!

Wanny łazienkowe ...

Wanny akrylowe Essente - nowoczesne wzornictwo, najwyższa polska jakość!

Wanny wolnostojące...

Przyścienne, prostokątne i owalne. Wybierz swój idealny model...

Kabiny WALK-IN

Nowoczesne ścianki walk-in - doskonałe produkty do oryginalnej aranżacji łazienki!

Odwiedź nasze biuro

hideBiałostocka 108, 16-010 Wasilków

hide085 733 52 12  hide602 777 927

hidebiuro@essente.pl

Godziny pracy

hidepon. - piąt. ---------- 08:00 - 16:00

hidesob. - niedz. - biuro nieczynne      

hidesob. - kontakt telefoniczny 9:00-15:00

Media Społecznościowe

Odwiedź i śledź nas na:

Newsletter

Zapisz się, aby otrzymywać informacje o nowościach, promocjach i wyprzedażach.