Składając zamówienie Klient może dokonać płatności w następujący sposób:

 

  1. Przelew na rachunek bankowy - po złożeniu i potwierdzeniu zamówienia Klient dokonuje zapłaty za zamówione produkty, towary bezpośrednio przelewem bankowym na poniższy numer rachunku bankowego:
    • nr rachunku: 32 1750 0012 0000 0000 3520 6938 (BNP Paribas)
  2. Płatność online poprzez system PayPal - Bezpieczne płatności online PayPal największy i najpopularniejszy z systemów płatności online na świecie. Dostępny jest w ponad 190 krajach i umożliwia płatności w 16 różnych walutach, między innymi w złotych polskich, euro, dolarach USA, funtach brytyjskich, dolarach kanadyjskich, dolarach australijskich i japońskich jenach. Aby założyć konto PayPal, trzeba mieć tylko adres e-mail. Do wykonania płatności niezbędna jest karta kredytowa lub debetowa, umożliwiająca dokonywanie płatności internetowych albo środki zgromadzone na koncie PayPal. Płatność poprzez system PayPal wiąże się z dodatkową opłatą w wysokości 2,4% wartości zamówionych towarów.
  3. Płatność za pobraniem - płacisz za towar w dniu dostawy dla naszego przewoźnika. Uwaga! Opcja płatności za pobraniem może być zastrzeżona, jeżeli wartość zamówienia jest większa niż 2000 PLN. Zastrzegamy sobie również możliwość żądania zapłaty kosztów dostawy z góry (za sam towar można będzie nadal zapłacić za pobraniem, przy dostawie), jak również w uzasadnionych przypadkach odmowę realizacji zamówienia za pobraniem. W tym wypadku oznacza to, że za zamówienie należy zapłacić wybierając formy płatności wymienione w pkt. 1-2 lub wybrać opcję 'Odbiór osobisty'. Uwaga! Opcja 'Płatności za pobraniem' nie jest dostępna, jeżeli dostawa ma mieć miejsce poza obszar Polski - w przypadku dostawy na teren innego kraju zapłacić można wyłącznie przelewem bankowym bądź przez sytem płatności online.
  4. Płatność przy odbiorze - płacisz za towar w momencie odbioru z naszego magazynu. Adres magazynu wraz z mapą dojazdową znajdziesz w sekcji ''Kontakt".