Nazwa użytkownika*
Hasło*
Twój koszyk zakupowy jest pusty.

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Wybierz kategorię pytań

Szukaj w bazie wszystkich pytań

Najważniejsze informacje dotyczące marki ESSENTE

Essente to marka produktów, obejmująca głównie wanny z hydromasażem produkowane w Polsce, a także produkty wyposażenia łazienek wykonane z akrylu lub szkła oraz odpływy liniowe ze stali nierdzewnej. Marka Essente należy do naszej firmy, Sigma Trade s.c., z siedzibą w Białymstoku.

Producentem w świetle przepisów prawa polskiego jesteśmy my, definicja producenta została jednoznacznie określona w ustawie z dnia 12 grudnia 2003 r. o ogólnym bezpieczeństwie produktów. W świetle definicji tejże ustawy poprzez producenta należy rozumieć cyt.: ,,(...) przedsiębiorcę prowadzącego na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej lub w Unii Europejskiej działalność polegającą na wytwarzaniu produktu albo każdą inną osobę, która występuje jako wytwórca, umieszczając na produkcie bądź do niego dołączając swoje nazwisko, nazwę, znak towarowy bądź inne odróżniające oznaczenie, a także osobę, która naprawia lub regeneruje produkt."

Początkowo nasza firma prowadziła produkcję w zakładach zlokalizowanych w Chinach, jednak z biegiem czasu zdecydowaliśmy się na krok do przodu i realzację planu który wyróżni nas na tle innych firm działających w podobnej branży. Postawiliśmy na produkty krajowe i rozpoczęliśmy produkcję w Polsce. Aktualnie do produkcji używamy w większości polskich podzespołów i elementów, ewentualnie maksymalnie ograniczając się do europejskich z uwagi na wyższe technologie. Krajowe produkty obejmują w szczególności linie produktów: ExclusiveLine, PrimaLine, Linear Drain, Kairo, oraz kabiny Videna.

Naszym kluczowym produktem są wanny z hydromasażem ExclusiveLine. W naszej ofercie mamy dostępne produkty wyposażenia łazienek wykonane z akrylu, szkła oraz stali nierdzewniej i aluminium. Są to między innymi wanny akrylowe, wanny wolnostojące, odpływy liniowe, kabiny, ścianki, brodziki prysznicowe. W naszej ofercie nie ma wyrobów z ceramiki czyli umywalek i misek wc, mebli oraz baterii.

Najczęstrze pytania top produktów. Ważne rzeczy o które warto zapytać przed zakupem. 

Wanna jest gotowa do podłączenia. Wszystkie elementy są już przymocowane do specjanego stelaża, który nie wykracza poza obrys wanny. Nie należy samodzilenie rozkręcać elementów wanny. Jedynymi zadaniami które musi wykonać fachowiec jest wypoziomowanie wanny, podłączenie syfonu do przygotowanego odpływu w podłodze oraz podłączenie jednego kabla do instalacji elektrycznej. 

Jedyne co potrzebujesz do prawidłowego podłączenia wanny to puszka przyłączeniowa oraz silikon sanitarny do ewentualnego uszczelnienia wanny przy ścianie. 

Pod opisem każdej wanny z hydromasażem znajdują się instrukcje do pobrania w których szczegółowo opisane jest przygotowanie pomieszczenia. 

Tak, obecnie posiadamy instrukcje obsługi do wanny z hydromasażem tylko w języku polskim. 

Tak, każda wanna jest produkowana na zamówienie klienta, dzieki temu samemu można wybrać kształt wanny, rodzaj systemu i opcje dodatkowe. Nasza firma tworzy także własne projekty obejmujące dodatkowe otwory, dodatkowe dysze, indywidualne rozmieszczenie dysz, montaż osprzętu w innym rozmieszczeniu jeśli pod wanną znajdują się rury lub elementy które przeszkadzają w montażu gotowej wanny. 

Wszystko zależy od klienta. Aby pomóc w wyborze odpowiedniego systemu oferyjemy naszym klientom indywidualne konsultcje telefoniczne i porady mailowe. Na naszym blogu artykuł Cztery wyjątkowe systemy hydromasażu wyjaśnia różnice w systemach. 

Każdy dodatek odpowiada za inną fukcję. Wybór opcji dodatkowych takich jak ozonowanie lub oświetlenie LED jest kwestią indywidualną. Aby pomóc w konfiguracji idealnej wanny przygotowaliśmy artykuł Rozpłyń się w możliwościach - dobierz ideał do potrzeb

Zazwyczaj wszytskie wanny wykonujemy pod zamówienie klienta. Czasem zdarzy się że osoba zamawiająca zmieni model wanny, rozmiar lub zdecyduje sie na inny system gdy wanna jest już uzbrojona. Wówczas taką wannę możemy sprzedać jako gotowy produkt. W takiej wannie nie ma już możliwości dołożenia opcji dodatkowych zmiany systemu. Takie sytuacje zdarzają się średnio raz na miesiąc, a informacje na temat konfiguracji i dostępności można uzyskać telefonicznie lub mailowo. 

Porady i wskazówki oraz najczęstsze pytania dotyczące montażu produktów 

Wszystkie kabiny parowo masażowe spakowane są w 4 lub 5 paczek, do samodzielnego montażu, polegającego na połączeniu elementów kabiny. W takiej postaci produkt jest dostarczany do Klienta finalnego. Akcesoria w postaci luster, wieszaków, poręczy, armatury znajdują się wewnątrz paczek. Baterie termostatyczne są zawsze zamontowane fabrycznie na panelu natryskowym. W wybranych modelach generatory pary są również już zamontowane fabrycznie, tj. osadzone i przymocowane do stelażu brodzika. W niektórych modelach naszych produktów również przednie szyby frontowe są już zmontowane fabrycznie.

W oferowanych przez nas produktach profile poszczególnych elementów kabiny są precyzyjnie do siebie dopasowane. Jednakże ponieważ takie produkty mają bezpośrednią styczność z wodą i parą wodną, wydobywającą się podczas pracy sauny parowej, zalecane jest używanie silikonu bezbarwnego w tubach na wszystkich elementach, które są łączone ze sobą (szyby frontowe, szyby boczne, daszek, brodzik). Użycie silikonu sanitarnego zapewni optymalną hermetyczność produktu i uniknięcie niepotrzebnych przecieków. Pod tym kątem nasze produkty nie różnią się specjalnie od innych ofert na rynku (prosimy pamiętać iż zawsze przy montażu tego typu produktów używa się materiałów uszczelniających). Spasowanie poszczególnych elementów w naszych produktach powoduje, iż nie ma konieczności zużywania przysłowiowego "wiadra" silikonu, do prawidłowego uszczelnienia zazwyczaj nie zużywa się nawet jednej tuby silikonu.

W większości przypadków produkty Essente sprzedawane są do tzw. montażu w zakresie własnym. Jednakże sugerujemy montaż przez osoby z odpowiednimi kwalifikacjami w zakresie montażu urządzeń sanitarnych. Listę naszych APS (autoryzowanych punktów serwisowych) znajdziecie Państwo w dziale 'Serwis/Punkty Serwisowe'. Samodzielne złożenie kabiny lub przyłączenie wanny z hydromasażem nie spowoduje utraty gwarancji pod warunkiem, że zostanie przeprowadzone zgodnie z obowiązującymi normami w szczególności w zakresie połączeń sanitarnych i elektrycznych. Gwarancją są objęte wszystkie podzespoły wanny czy też kabiny masażowej - nie ma znaczenia czy montujecie je Państwo samodzielnie, czy też montaż zostanie zlecony naszemu APS bądź innej wyspecjalizowanej firmie - gwarancja będzie nadal obowiązywać. W większości modeli produkty Essente są urządzeniami wolnostojącymi (tak jak pralka czy lodówka). Do podłączenia wanny lub kabiny parowej potrzebne są: odpływ wody, zawory ciepłej i zimnej wody, wyprowadzone przyłącze elektryczne. 

Istnieje możliwość podłączenia baterii termostatycznej w domu gdzie wodę podgrzewa bojler. Zakres temperatur wody na baterii termostatycznej waha się w przedziale: od 25°C do 60°C. Jeżeli woda nagrzana w bojlerze posiada temp. wody < 60°C wówczas osiągnięcie temp. wody 60°C na baterii termostatycznej będzie niemożliwe.
Ciśnienie robocze wody powinno wynosić 2,5 bar – 5,0 bar (jest to wartość ciśnienia wg. polskiej normy dla mieszkaniowych instalacji wodnych). 
 W każdym oferowanym przez nas produkcie znajdują się takie wężyki stalowe, aczkolwiek nie stanowią one integralnej części produktu oraz nie są one objęte gwarancją. Wężyki te powinny być używane jedynie do tymczasowego i doraźnego przyłączenia produktu do instalacji wodnej oraz sprawdzenia poprawności jego pracy w trakcie montażu. Po zakończeniu montażu Klient we własnym zakresie powinien zakupić wężyki przyłączeniowe, celem trwałego podłączenia produktu do instalacji wodnej. Nie objęcie gwarancją załączonych wężyków stalowych nie wynika z ich jakości, ale z tego, iż często Klienci, dokonując montażu samodzielnie próbują na siłę, do oporu dokręcić nakrętki mocujące, co jest kardynalnym błędem i często skutkuje ukrytym zerwaniem i uszkodzeniem nasady stalowej wężyka. Efektem finalnym może być późniejsze wyrwanie głowicy wężyka lub jego pęknięcie pod wpływem ciśnienia wody oraz zalanie pomieszczenia, w którym znajduje się produkt. W związku z powyższym aktualnie nie udzielamy na załączone wężyki gwarancji.

Każde urządzenie Essente z kategorii kabin parowo-masażowych lub wanien z hydromasażem posiada „Instrukcję montażu i użytkowania” w języku polskim, wraz z rysunkami technicznymi. Zawarte są tam wszystkie informacje dotyczące przeprowadzenie instalacji produktu, a w szczególności instalacji wodnej i elektrycznej. Dodatkowo schematy przyłączeniowe znajdują się przy opisie każdego produktu w dziale Produkty. 

 Tak, nie ma żadnych przeciwwskazań przy takim zestawieniu urządzeń.
 Urządzenie Essente przystosowane są do napięcia 230V ± 10% (50Hz), a więc są całkowicie zgodne z wytycznymi zawartymi w zapisach Polskiej Normy PN-IEC 60038:1999 „Napięcia znormalizowane IEC” oraz przepisach UE. Nie jest więc wymagane doprowadzenie zasilania trójfazowego 400V. Aby prawidłowo przygotować instalację elektryczną pod przyłączenie produktu prosimy zajrzeć do działu Porady/Instalacja Elektryczna.
 Wszystkie kabiny prysznicowe z zadaszeniem wyposażone są w wentylator elektryczny, który po uruchomieniu wydobywa parę na zewnątrz kabiny. Biorąc pod uwagę fakt, iż w większości przypadków kabiny umieszczane są w łazienkach, a więc z założenia wyposażonych w system wentylacji, para wodna zostanie usunięta na zewnątrz pomieszczenia, nie ma potrzeby więc instalowania dodatkowych przewodów odprowadzających parę bezpośrednio z kabiny prysznicowej.
 Nie, nie ma takiej potrzeby. W skrzynkach terminalowych sterowniczych znajduje się przewód dwużyłowy, pełniący funkcje anteny. Jest on na tyle skuteczny, że większość standardowych stacji radiowych powinna być odbierana bez potrzeby przyłączenia zewnętrznej anteny.

Kompendium wiedzy na temat użytkowania i konserwacji produktów

 Czyszczenie kabin parowych, wanien z układami hydromasażu nie są czynnościami skomplikowanymi. W celu dokładnego zapoznania się z zasadami czyszczenia i konserwacji tego typu urządzeń zapraszamy do sekcji Porady.
 Ozon jest niebieskim gazem, o większej gęstości od powietrza. Powietrze po burzy ma zapach ozonu (powstaje w temperaturze łuku elektrycznego podczas uderzeń piorunów). W stanie wolnym występuje w atmosferze, powstaje w górnych warstwach atmosfery pod wpływem promieniowania ultrafioletowego w wyniku rozpadu cząsteczek O2 pod wpływem światła i dalszego łączenia się ich. Ozon produkowany jest w wysokim stężeniu przy niskim zużyciu energii. Zużycie energii wynosi mniej niż 7 kW na kilogram produkowanego ozonu. Ma on moc niszczenia struktury rozrodczej bakterii, a jego właściwości bakteriobójcze są najskuteczniejsze spośród wszystkich innych środków sterylizacyjnych. Konstrukcja generatora sprawia, że zajmuje on stosunkowo mało miejsca i jest lekki. Ozon może być używany do oczyszczania oraz dezynfekcji wody oraz powietrza. Ozon eliminuje poczucie zmęczenia, przyspiesza metabolizm, odkaża organizm i poprawia krążenie krwi. Ozon w naszych produktach wytwarzany jest za pomocą specjalnego urządzenia określanego jako "ozonator". W kabinach prysznicowych wykorzystywany jest ozonator powietrzny a wannach ozonator wodny. Ozonator w przypadku kabin zlokalizowany jest w górnej części kabiny prysznicowej (najczęściej na daszku), natomiast w wannach w dolnej jej części, za obudową. Generatora ozonu nie wymienia się, ani też nie nabija się go żadnymi specjalnymi substancjami. Ozon wytwarzany jest poprzez układ elektryczny, w sposób zbliżony do tego, jak powstaje on naturalnie.
 Funkcja samooczyszczania dysz wodnych polega na zastosowaniu systemu drenażu umożliwiający całkowite pozbycie się wody z przewodów na zasadzie „wydmuchania”. Wyższe modele są wyposażone w możliwość osuszania kanałów wodnych oraz powietrznych przy użyciu ciepłego powietrza. Samooczyszczanie dysz minimalizuje możliwość zalęgania się bakterii w przewodach wodnych wanny i rozwijaniu się planktonu znajdujących się w wodzie po kąpieli.
 Przestrzegając kilku podstawowych zasad, całkowicie uniknie się jakiegokolwiek zapychania dysz wodnych lub powietrznych. Przede wszystkim należy starać się unikać mycia głowy w wannie. Co prawda wirnik zwrotny wody, który pobiera wodę ze środka wanny i rozprowadza ją do dysz, wyposażony jest w siatkę zabezpieczającą, ale może się tak zdarzyć, że włos może przez niego przeniknąć i dostać się do systemu dysz. Oczywiście nie spowoduje to od razu zapchania się dysz, ale ze względów prewencyjnych nie jest to zalecane. Samych dysz nie odkręca się, do czyszczenia układu hydromasażu używa się specjalnych środków, więcej na ten temat przeczytacie Państwo w dziale Porady.
 Kamień osadzający się na urządzeniach sanitarnych jest skutkiem wysokiej twardości wody. Twardość wody do pitnej wg. norm polskich wynosi 60-500 mg CaCO3/dm³ i dzieli się następująco: - woda bardzo miękka <75 mg CaCO3/dm3 - woda miękka 75-150 mg CaCO3/dm3 - woda średnio twarda 150-300 mg CaCO3/dm3 - woda twarda 300-500 mg CaCO3/dm3 - woda bardzo twarda >500 mg CaCO3/dm3 W celu zmiękczenia wody należy używać filtrów do zmiękczania wody które powinny być zamontowane przy zaworach wodnych do których będą podłączone przewody z urządzenia sanitarnego. Montaż powinien być przeprowadzony wg. instrukcji użytkownika filtra przez osoby z odpowiednimi kwalifikacjami hydraulicznymi.
 Kabiny prysznicowo-parowe Essente posiadają pojemnik na olejki zapachowe, który zlokalizowany jest w parownicy. Z łatwością można zmienić olejek wyjmując pojemniczek z parownicy. Parownica znajduje się wewnątrz kabiny, najczęściej w dolnej jej części (brodzik, panel tylny).
 Nasza firma zezwala na stosowanie środków, przeznaczonych do kąpieli bądź higieny ciała. Kąpiel bez aromatycznego olejku czy odrobiny piany już nie daje takiego komfortu a nasze produkty są odpowiednio przygotowane, aby używanie tych środków było bezpieczne. Uważać należy jedynie z wszelkimi kulkami do kąpieli - żaden większy element nie powinien dostać się do pompy - mimo sitka w miejscu poboru wody, może się zdarzyć, iż jakiś element uszkodzi wirnik - nasza rada - pilnujcie kulek zapachowych podczas kąpieli. Wszystkie środki do kąpieli powinny być łatwo rozpuszczalne w wodzie. Należy zwrócić uwagę na różnego rodzaje sole, ponieważ te słabiej jakości bardzo długo rozpuszczają się w wodzie w związku z czym mogą spowodować niewłaściwą pracę pompy wodnej z jej uszkodzeniem włącznie. Używamy więc jedynie środków, na opakowaniu których jest wyraźnie napisane że są przeznaczone do wanien z hydromasażem wodnym!
 Podgrzewacz wody przydatny jest w wannach dużych tj. o pojemności =>200 litrów i rozmiarach => 1400x1400mm (podstawa wanny) oraz przy długich kąpielach. Przykładowo półgodzinne przebywanie w wannie powoduje, że woda wychładza się, w związku z czym należy dolewać ciepłą wodę z kranu, nierzadko spuszczając wodę do odpływu celem uniknięcia przelewu. Podgrzewacz powoduje utrzymanie potrzebnej temperatury wody bez konieczności dolewania ciepłej wody w kranu. W wannach Essente stosowane są podgrzewacze różnej mocy, najczęściej o mocy 1100/1500W. Oczywiście podgrzewacz powoduje wyższe zużycie energii elektrycznej, jednakże utrzymanie wysokiej temperatury wody w wannie poprzez ciągłe dolewanie wody z kranu również ponosi koszty podgrzania tej wody w instalacji domowej (kocioł na węgiel, gaz itp.) jak też dodatkowe zużycie wody. Podgrzewacz włącza się z poziomu elektronicznego panelu sterowania. Wszystkie podgrzewacze stosowane w naszych wannach (jak i w większości takich produktów na rynku) są to tzw. podgrzewacze przepływowe - oznacza to, iż podgrzanie wody następuje poprzez skierowanie jej obiegu do podgrzewacza, zamontowanego na rurach układu hydromasażowego. W związku z tym, aby podgrzać wodę, należy również każdorazowo uruchomić hydromasaż wodny. Jak widać więc w wannie nie ma żadnej zewnętrznej grzałki, umiejscowionej w obudowie, która mogłaby poparzyć ciało osoby kąpiącej się.
 Większość osprzętu wykonana jest ze stali nierdzewnej lub wysokiej jakości masy plastycznej niklowanej z zewnątrz, w związku z czym rdzewienie nie ma miejsca. Oczywiście poszczególne elementy z racji częstego kontaktu z wodą mogą ulec zanieczyszczeniu tak jak wszystkie inne produkty. Należy więc zadbać o czystość wszystkich elementów wyposażenia urządzenia używając do tego celu odpowiednich środków, przeznaczonych do pielęgnacji kabin lub wanien z hydromasażem.
Siedzisko standardowo utrzyma masę ciała do 120kg. Nie należy jednak na nie siadać gwałtownie, gdyż może to grozić urwaniem zawiasów mocujących. 
 Nie ma takiej możliwości. Brodziki wytrzymują wagę ponad 200kg, stąd bez problemu mogą w kabinie przebywać nawet dwie dorosłe osoby na raz. Akrylowe brodziki posiadają dodatkowe wzmocnienie włóknami żywicy, osadzone są na trwałej stalowej ramie, w związku z tym nawet osoby tęższe mogą swobodnie korzystać z naszych kabin prysznicowych.
 Większość kabin prysznicowych Essente wyposażona jest w możliwość odbierania przychodzących połączeń telefonicznych (dla telefonii stacjonarnej). Głos rozmówcy słyszalny będzie w głośniku kabiny, natomiast osoba kąpiąca się rozmawia poprzez wbudowany mikrofon umiejscowiony w panelu sterowania. Oczywiście należy podłączyć kabel telefoniczny (wyjście kabla znajduje się z tyłu kabiny).
 Kabiny posiadają regulację ciśnienia wody w kabinie, na takiej samej zasadzie jak reguluje się siłę natrysku np. słuchawki prysznicowej (zwiększając lub zmniejszając strumień wody). Po przełączeniu pokrętłem funkcyjnym na hydromasaż pleców siłę masaży reguluje się głowicą natrysku. Maksymalna siła natrysku natomiast uzależniona jest od ciśnienia wody w instalacji domowej. W przypadku słabego ciśnienia wody w instalacji można zastosować zewnętrzny system hydroforowy (możliwość ta raczej odpada w blokach mieszkalnych), zaś w przypadku zbyt dużego ciśnienia wody należy zastosować reduktory ciśnienia wody (można to zrobić zarówno w mieszkaniach, jak i w domach jednorodzinnych).
 Poziom głośności pracy pompy uzależniona jest od jej mocy. Im większa moc, tym praca jest głośniejsza. Poziom natężenia dźwięku pomp używanych w wannach Essente wynosi średnio 60-64 dB. Dla porównania: pracująca zmywarka to hałas około 45-55 dB, cicho grające radio – 40 dB, zaś normalna rozmowa – 60 dB. O głośności pracy pompy wodnej lub powietrznej decyduje nie tylko praca urządzenia, ale też sposób zamontowania wanny, na przykład to, czy nóżki mają podkładki tłumiące dźwięk i czy przy montażu wanny zastosowano izolację akustyczną pomiędzy nią a ścianą itp.
 W wannach Essente stosowane są 1 lub 2 pompy. Jedna pompa odpowiada za hydromasaż wodny, druga za masaż powietrzny.

Pomocne informacje związane z dostawą zakupionych produktów

 Większość produktów widocznych na naszej stronie jest dostępna od ręki, aczkolwiek część produktów może być dostępna jedynie na zamówienie lub być w trakcie dostawy. Aby sprawdzić jakie produkty są dostępne od ręki prosimy użyć filtra produktów w menu, mogą również użyć Państwo formularza zapytania o produkt, dostępnego w opisie szczegółowym produktu.

Małe produkty tj. deszczownice, panele itd. należy sprawdzić. Natomiast w przypadku kabin należy sprawdzić czy szyby są całe, nie rozbite. W przypadku wanien sprawdzić należy obudowę. 

Przy paczkach kurierskich są to 24h robocze. Przy wysyłkach paletowych 24-48h. W przypadku, gdy towar nie jest dostępny od ręki czas dostawy ustalany jest indywidualnie.

W przypadku przesyłek do 30kg, kurier wnosi przesyłke do domu, natomiast przy przesyłkach paletowych kurier nie ma obowiązku wnoszenia przesyłki.

Nie, kabina przyjeżdża w częściach do samodzielnego montażu. Do przesyłki dostarczany instrukcje obsługi i montażu w języku Polskim.

Przesyłki małe (panele, deszczownice, części serwisowe) dostarczamy firmą kurierską DPD, duże przesyłki tj. kabiny i wanny wysyłamy na paletach firmą kurierską PEKAES.

Towar dostarczamy własnym transportem na terenie Białegostoku (tylko wysyłki paletowe). Poza terenem Białegostoku towar wysyłamy firmą kurierską. 

Najważniejsze wskazówki dotyczące płatności za zamówione produkty

Tak, realizujemy zarówno wysyłki z wcześniejszą wpłatą na konto, jak i również pobraniowe. Koszty poszczególnych wysyłek przedstawione są na kolejnym etapie zamówienia.

Tak, wysyłamy towary za granicę.

Koszt wysyłki towaru za granicę ustalany jest indywidualnie dla każdego z Klientów. Zależny jest od kraju i mejscowości, gdzie towar ma zostać wysłany.

Tak, istnieje możliwość zapłaty za towar w innej walucie niż złotówki tj. Euro i Dolary.

Tak, nasza firma oferuje i akceptuje płatność kartą za zamówienie (m.in. poprzez PayPal)

W przypadku produków wykonywanych na indywidualne zamówienie klienta ( wanny z hydromasażem ExclusiveLine) wymagamy zaliczki w wysokości 10% wartości zamówienia. Pozostałe produkty (gotowe) mogą być opłacone w całości pobraniowo. Maksymalna kwota pobrania wynosi 10 000zł. Każdna nadwyżka powyżej progu wpłacana jest na konto lub w przypadku zamówienia więcej niż jednego produktu może być rozdzielona na dwie osobne przesyłki pobraniowe. 

Odwiedź nasze biuro

hideBiałostocka 108, 16-010 Wasilków

hide085 733 52 12  hide602 777 927

hidebiuro@essente.pl

Godziny pracy

hidepon. - piąt. ---------- 08:00 - 16:00

hidesob. - niedz. - biuro nieczynne      

hidesob. - kontakt telefoniczny 9:00-15:00

Media Społecznościowe

Odwiedź i śledź nas na:

Newsletter

Zapisz się, aby otrzymywać informacje o nowościach, promocjach i wyprzedażach.