Polskie wanny z hydromasażem - producent z wieloletnim doświadczeniem

Przygodę z wannami z jacuzzi i z hydromasażem rozpoczęliśmy w marcu 2008 r. Nasze wieloletnie doświadczenie w produkcji wanien masażowych zaowocowało wprowadzeniem na rynek najwyższej jakości serii ExclusiveLine, obejmującej ponad 60 modeli domowych wanien spa, w których wykorzystaliśmy akryl sanitarny firmy Lucite. Naszym Klientom oferujemy produkty dostosowane do ich potrzeb, u nas znajdziesz wanny narożne z hydromasażem (symetryczne i asymetryczne), szeroką gamę wanien z hydromasażem prostokątnych oraz wanny wolnostojące z jacuzzi. Nasze wanny spa z hydromasażem dostępne są w czterech wersjach systemów hydromasażu. W wannach z hydromasażem ExclusiveLine zastosowaliśmy dysze wodne płaskie, spośród dostępnych systemów hydromasażu oferujemy system hydromasażu BASE, STANDARD, ADVANCED i TWIN POWER - porównanie systemów hydromasażu jest dostępne przy opisie każdego produktu. Instrukcja systemów hydromasaży w języku polskim jest dołączana do każdego z dostępnych systemów.

Wanny z hydromasażem - cena adekwatna do jakości

Wanny do hydromasażu w przyzwoitej konfiguracji kosztują ok. 5500-6000 zł. Za tą cenę możemy mieć akrylową polską wannę z systemem hydromasażu wodnego (np. nasz system masażu wodnego BASE) lub importowaną chińską wykonaną z ABS-u, z systemem masażu wodnego i masażu powietrznego, z oświetleniem LED, radio i nawet 40 dyszami. Która będzie lepsza? Decydujmy właściwie, czy wanna do hydroterapii ma mieć dużo bajerów, czy też ma być profesjonalnym sprzętem do masażu i co najważniejsze - czy można ją później serwisować i naprawić (modele z ABS-u w zasadzie są nienaprawialne). Z naszej serii ExclusiveLine i PureFull za kwotę 9-11 tys. możemy mieć 100% akrylową polską wannę z systemem masażu powietrznego i wodnego, ozonowaniem, dezynfekcją, oświetleniem LED, osuszaniem oraz regulacją intensywności pracy systemu hydromasażu - jednak jeśli jednak stawiamy na cenę i szukamy najtańszej wersji z hydromasażem zrezygnujmy z dodatków i postawmy na jakość.

Wanny z hydromasażem - opinie Klientów są dla nas najważniejsze

Wanna hydromasaż jacuzzi ... W sieci można znaleźć mnóstwo informacji o domowych wannach z jacuzzi i z hydromasażem, pojawia się jednak wiele pytań o porównanie systemów hydromasażu, jak działa system hydromasażu wodnego, co to jest masaż wodny czy też powietrzny, jak ją czyścić, ile kosztuje, czy jest bezpieczna ... Jesteśmy ekspertami w temacie wanien do hydromasażu, zawsze staramy się doradzić naszym Klientom, zbadać ich potrzeby, cel użytkowania takiej wanny z jacuzzi - wyjaśniamy jak działają systemy hydromasażu, czym się one różnią, do czego służy dezynfekcja, ozonowanie, przepływowy podgrzewacz wody, czy też aromoterapia. Na naszym blogu znajdziesz wiele porad w tematyce hydromasażu. U nas przy wyborze wanny jacuzzi z hydromasażem zawsze możesz liczyć na fachowe doradztwo, oparte o Twoje potrzeby, dlatego, że Twoja opinia jest dla nas najważniejsza!

Czy wanny z hydromasażem są bezpieczne?

To jedno z częstszych pytań, jakie zadają nam Klienci - odpowiadając krótko: tak, wanny z hydromasażem są całkowicie bezpiecznymi urządzeniami. Najważniejszą kwestią odnośnie bezpieczeństwa jest właściwe przygotowanie instalacji elektrycznej, dostosowanej do podłączenia wanny z hydromasażem. Temat ten jest dosyć obszerny, stąd przygotowaliśmy poradnik w formacie *pdf, gdzie można znaleźć informacje, jak prawidłowo przygotować instalację elektryczną dla wanny z jacuzzi. W pozostałych kwestiach użytkowanie wanny z hydromasażem nie różni się specjalnie od użytkowania jej odpowiednika bez systemów hydromasażu. Polskie wanny z hydromasażem (nasza linia ExclusiveLine oraz PureFull) są więc całkowicie bezpieczne - można je użytkować, tak jak zwykłe.

Jak czyścić wannę z hydromasażem?

Czyszczenie wanny z hydromasażem faktycznie wymaga nieco więcej uwagi, w przeciwieństwie od wersji bez hydromasażu. Dobra wiadomość jest taka, że nie jest to jakoś szczególnie trudne. Na naszym blogu udostępniliśmy artykuł poświęcony czyszczeniu i konserwacji wanien z hydromasażem, w którym można znaleźć porady, dotyczące zasad pielęgnacji wanien z systemem masażu.