Odpływ liniowy ścienny czy odpływ liniowy podłogowy? A może jednak odpływ punktowy? Inspirujące odwodnienia liniowe prysznicowe

Nowoczesne odpływy liniowe prysznicowe to wspaniały wybór do inspiracji łazienki w której będzie zamontowana kabina prysznicowa bez brodzika. W naszych odpływach liniowych zwróciliśmy szczególną uwagę na prosty montaż odpływu liniowego, dużą przepustowość odpływu liniowego oraz szczelny odpływ wody który zapewnia nam solidny syfon marki Viega i McAlpine. Pozostałe elementy odpływów liniowych wykonane są z certyfikowanej stali nierdzewnej co zdecydowanie wyróżnia nas w kategorii odpływy liniowe pod względem jakości odpływu liniowego na tle innych marek i producentów odpływów liniowych . Odpływ liniowy płytki nazywany przez nas także jako odpływ liniowy slim lub po prostu odpływ liniowy niski cieszy się największą popularnością ze względu na swoją głębokość montażową która wynosi jedynie 6 cm. Najnowszym produktem w naszej ofercie jest odpływ liniowy ścienny montowany w nowoczesnych łazienkach. Odpływ ścienny to idealny wybór do łazienki z ogrzewaniem podłogowym. Nasze odpływy prysznicowe liniowe dostępne są już od długości 50 cm, a do większych kabin prysznicowych posiadamy odpływy o długości nawet 120 cm. Nasze poradniki i nasi specjaliści chętnie pomogą w dobraniu odpowiedniego rozmiaru odpływu liniowego a także w kwestii zabudowy odpływu liniowego, jak zamontować odpływ liniowy i podpowiedzą na co zwrócić uwagę kupując prysznicowy odpływ liniowy.

Liniowy odpływ prysznicowy w bloku? Sprawdź na co warto zwrócić uwagę !

Biegnąc za trendami łazienkowymi czasem okazuje się że do instalacji odpływów liniowych potrzebujemy więcej podkucia niż się spodziewaliśmy. Zazwyczaj dobry liniowy odpływ prysznicowy wymaga podkucia o minimum 10 cm. Część z nas zdecyduje się na tańszy zakup i wybierze produkowany w Chinach produkt ze zwykłą plastikową rurką. Wariantów odpływów liniowych można naleźć bardzo dużo, jednak nie polecamy uciekać do tych rozwiązań. Decydując się na polskie odwodnienie liniowe prysznicowe unikniemy brzydkiego zapachu w łazience. Montując solidny syfon przepustowość odpływu będzie zdecydowanie lepsza. Nasz zestaw odpływu wody ma jedyne 6 cm!