Sigma Trade jako firma godna zaufaniaMiło nam poinformować, iż w wyniku badań rynkowych przeprowadzanych przez firmę CBOK Sp. z o.o. z Rybnika, specjalistę w dziedzinie Badań Opinii Klientów nasza firma uzyskała ponownie Certyfikat „FIRMA GODNA ZAUFANIA”. Sigma Trade s.c. otrzymała Certyfikat „Firma Godna Zaufania 2016” za nienaganną opinię w Internecie, zasługi biznesowe, a przede wszystkim za jakość świadczonych usług i wyróżniające podejście do klienta. Nasz profesjonalizm, poparty rzetelnym prowadzeniem działalności gospodarczej, miał niezwykle istotny wpływ na wynik badania, który umożliwił przyznanie nam tego wyróżnienia. Certyfikat przyznawany jest przedsiębiorstwom cechującym się nienaganną i nieposzlakowaną opinią wśród Klientów, etyką w działalności biznesowej oraz rzetelnym podejściem do zobowiązań wobec kontrahentów. Jest to już drugie wyróżnienie od jednej z najpopularniejszych niezależnych organizacji monitorujących opinie Klientów, pierwszy raz otrzymaliśmy je w roku 2014.

Czym jest Certyfikat Firma Godna Zaufania?

Certyfikat Firma Godna Zaufania istnieje na polskim rynku od 2013 roku. Projekt został zainicjowany przez rybnicką firmę CBOK Sp. z o.o. Sp. k. po ówczesnym zaobserwowaniu, że wszechobecny Internet i szybko rozwijająca się technologia ingeruje i wyraźnie zmienia istniejące modele biznesowe, a tym samym zachowania i reakcje konsumentów. Najnowsza technika powoduje, że klienci mają dostęp do szerokiej informacji na temat praktycznie każdego produktu, usługi, przedsiębiorstwa czy instytucji. Świadomi konsumenci poszukują wiadomości na temat firm, z których ofert korzystają. Często chcą wiedzieć, czy dana organizacja jest wiarygodna. W tym celu posiadacze mobilnych urządzeń spędzają dużą część swojego czasu w sieci - czytając na temat interesujących ich instytucji. W wyniku tych informacji, spółka z Rybnika wpadła na pomysł umożliwienia zarówno klientom, jak i przedsiębiorcom nawiązania wspólnego dialogu.


Co daje taki certyfikat?

Certyfikat Firma Godna Zaufania jest wyróżnieniem mającym na celu przede wszystkim pozytywną prezentację przedsiębiorstwa w sieci, a co się z tym wiąże kreowanie jego dobrego wizerunku. Potencjalny klient, który po raz pierwszy wchodzi do siedziby danej organizacji, nabierze zdecydowanie większego zaufania do przedsiębiorstwa, które zostało wyróżnione przez zewnętrzną, niezależną organizację, aniżeli do firmy nie posiadającej żadnych wyróżnień tego typu. Dzięki temu, podmioty mogące pochwalić się posiadaniem Certyfikatu Firma Godna Zaufania, postrzegane są przez klientów i kontrahentów jako rzetelne i świadczące usługi na najwyższym poziomie. Zainicjowane przez rybnicką spółkę przedsięwzięcie ma na celu dotarcie do jak najszerszej grupy odbiorców z komunikatem, że dane przedsiębiorstwo zostało wyróżnione na tle konkurencji.